Únor 2009

Psycho Terror

26. února 2009 v 21:03 | Kesai |  My Diary
Asi by si půlhodinová práce, při které jsem se zotpovědně připravovala do školy :D, by si zasloužila pár slov.
Proč Psycho Terror? To to není jasný? Prostě Visu je dostatečný psycho :D a prostě když je na tom člověk závislej tak je to pak i terror.
Co to tam je? Půjdu z levého horního rohu.
Žužlající anime girl ,,, nevím odkud to je, ale takovejhle obrázků mám doma milion.
Neznámá hlava > nevím kdo to je :D našla jsem ji v jednom časáku... (Gothic Lolita Bible) :D.
Velmi sympaticky a vyrovnaně vypadající geiša, našla jsem ji v klipu Dir en Grey
Aya Kamiki--taková japonská Avril, akorát bez tý hrozný růžový :D a je mi víc sympatičtější než nějaká růžová prasečí fuchtle.
Piyoko!! Můj milovaný, ten tady nemohl chybět,,, tohle kuře ojebával Kanon... :D
Japan Kid---- můj obrázek, netřeba komentovat,,, (mé ego roste do výšin že Barů-chan)
Dvě vytřeštěné hlavy- z Lilim Kiss (povinná četba) :D
Kyo - zase Dir en Grey... :D (to nejsem zapřísáhlá fan)
Holčička s psycho terror, :D sladká,,, původně tam bylo napsáno "I'll kill your family^^"
Pak tam straší něčí hlava,... nemám tuchy kdo to je... ptejte se google.com
Visual Kei,.... to chci jako nášivku!
a nakonec........ Kai ... nejoblíbenější... z Distraught Overlord... :D

Text co je na stránce je:
doko made hito to wa yowaku
kimi de wa boku wo iyasenai

awake sekai kara itsuwari wo tadasu no sa omou ga mama ni
and I, awake tamashii wa yume no saki e to michibiku kami no tomo e to

me wo tojireba yasashii koe ga
dare no uta ka ? dare no kokoro ka ?
sou yagate nemuru you ni
nariyamu kara obienaide

Kdyby to někoho zajímalo,,, je to od Distraught Overlord písnička God Forsaken :D


Kanon Wakeshima

26. února 2009 v 19:10 | Kesai |  anime překlad
Ending k Vampire Knight, které nazpívala Manova "chráněnka" Kanon Wakeshima, překlad mi dal trošku zabrat, protože to občas nedává smysl...


AROMA - PV aneb z "kafíků" jsou psycháčci

23. února 2009 v 21:04 | Kesai |  An-Cafe

An-Cafe a v černým? Wow, že by je chytlo Visu?
Celkem mě to překvapilo, protože v Summer Dive byly úplně "NYAPPY", ale rozhodně neříkám že by to bylo špatně. Sice je ze toho cítit lehké "Oshare"
Otázka č.1-Je to jen pro AROMA, nebo An-Cafe mění styl? Z veselého Oshare na J-rock nebo i Visu. Na youtube dokonce někdo prohlašoval, že Takuya změnil styl celé bandy... :D možná vtipné, možná pravda,,,nevím....
Otázka č.2 - Proč? Nevím, neptaljsem se :D, možná chtějí přilákat více Visu fandů, kteří mají před Oshare převahu.
Otázka č. 3 - Je to taková tragédie? Možná pár fandů bude sklamaných, ale co? Prostě i přes ty černý hadry se tam Miku vesele usmívá. Mohli ten klip natočit klidně i ve více barvách, ale proč? Změna je fajn ne? :D


část XIV

19. února 2009 v 21:34 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Lyserg pomalu přicházel k vědomí a poplašeně zamrkal. Někdo u něj seděl, přimhouřil oči, aby si zvykl nasvětlo, které mu svítilo do obličeje. Vedle něj seděl Zeke a utahoval mu obvazy. "Co to děláš?" zamumlal Lyserg. Zeke si dál hleděl svého a pečlivě ovazoval obinadlo, aby se neutvořil jediný ohyb. "Kde je Mia? ODPOVĚZ SAKRA!" Zeke jen zvedl pohled a upřeně se podíval na Lyserga. "Uklidni se, Miu uvidíš za chvilku a nekřič, zrovna usnula" řekl klidně, zvedl se a odešel. Lyserg byl za ruku a za nohu přivázaný k posteli. Snažil se vymanit s pout, ale zaslechl hlas z vedlejší místnosti. Byla to Mia, znělo to, že je dost rozčilená a křičela na Zeka. Přes zeď rozpoznal jen několik vět typu "Čí je to krev?!" "Co jsi mu provedl!". Pak někdo odemkl dveře a dovnitř vstoupila Mia a hned co viděla Lyserga, padla mu se slzami do náruče. Rychle ho odvázala a dlouho ho objímala. "Bolí to hodně?" zeptala se se slzami v očích. Lyserg jen zakroutil hlavou "Měli jsme o teb hrozný strach! Není ti něco?" zeptal se. "Je mi fajn, tolik jsem se o teb bála" řekla a znovu mu padla do náruče. Do místnosti vstoupil Zeke. "Tak to stačilo" řekl a odtrhl Miu od Lyserga "Ale.." vyhrkla Mia. "Uvidíš ho zase zítra" řekl Zeke rozkazovacím tónem a Mia poslušně odešla.

Kouzelný měsíc

13. února 2009 v 22:31 | Kesai |  jednodílné anime
Povídka věnovaná Baru-chan.----- kéž by to tak bylo :D

H.Naoto

4. února 2009 v 20:45 | Kesai |  J-Style
úžasná stránka s úžasnejma věcma! >> h.NAOTO <<


obrázky se mi tu nějak nechtějí zobrazit, takže se jukněte rovnou na tu stránku

"Já chci tu kabelu s králíčkem!!" ^_~

Hellsing - Papa Pervert!

4. února 2009 v 18:21 | Kesai |  dva a více dílů
Ceras vybalila ubrus a rozprostřela ho po stole. Pečlivě narovnala každý ohyb a nachystala slavnostní prostírání. Pak když slyšela, jak práskly dveře, pospíšila si a z lednice vyndala dva sáčky chlazené krve. Alucard se oběvil v kuchyni a Ceras ho uvítala polibkem na tvář. "Jak ses dnes měl?" zeptala se a sundala z něj rudý plášť. "Nic moc, jeden upír dělal neplechu v nákupním středisku, tak jsem ho trošku schladil stříbrem." Ceras se jen usmála a posadila se naproti Alurardovi ke stolu. Ten už beze slova roztrhl sáček s krví a dal se do jídla. Ceras se na něj jen s úsměvem podívala a taky si vzala krev. Po chvilce si Alucard všiml, že je něco v nepořádku. "Co tady dělá ten ubrus? To čekáš nějakou návštěvu?" Ceras se jen zasmála "Né, jen mám pro tebe takovou malou novinu" Alucard jen zvedl zrak "Povídej" Ceras nevěděla jak to má říct "Víš.... mno... je to trošku složité, ale zřejmě budeš táta." Na Alucardovi bylo vidět mírné zděšení, ale jako vždy to zdáse přijal s chladnou hlavou "Ach, Ceras." řekl a vstal a chystal se na odchod. Ceras si mu stoupla do cesty "Co se děje? Ty nejsi rád? Žijeme spolu už dost dlouho..." Alucard jen zhluboka vydechl "Netuším jestli bych byl dobrý otec, víš ty a já žijeme nočním životem, trochu se obávám, aby to dítě nebylo obyčejný člověk" Ceras se na něj uraženě podívala "Taky jsem byla obyčejný člověk! To ti jde jen o to jedno?" řekla vztekle a odešla do pokoje.
******************
Po pěti letech...(ne moc originální, ale to by bylo na dlouho)

Alucard si bezvládně sedl na židli "Tatí, tatí, pojď si ještě hrát! Teď se budu schovávat já!" řeklo se smíchem malé děvčátko, které vesele pobíhalo okolo. "Amily, copak nemůžeš být chvilku v klidu? Za chvilku příjde tvoje matka a ta si s tebou bude hrát" vydechl Alucard. Malá Amily se jen roztomile usmála "Ale tatí, já si s tebou ráda hraju!" Alucard si otřel kapičky potu "Amily, já jdu večer do práce a musím být ve formě. Když si s tebou hraju, jsem pak víc unavený" Amily zvědavě vykulila oči "A tatí, jak vlastně zabíjíš ty upíry?" Alucard se zasmál "Jsi ještě moc malá na to abys to pochopila, ale asi už je čas abych tě zaučil"

Část XIII

2. února 2009 v 20:40 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Lyserg seděl na posteli a koukal se z okna, musí jednat, nevěděl kde Mia je, ale věděl, že ji musí zachránit. Otevřel okno a vyskočil ven. Běžel podél řadových domků, až se dostal na hlavní silnici. Přemýšlel, kde by se mohla Mia ve městě ukrýt, najednou se mu do cesty postavil mladík s dlouhými vlasy, hubené postavy s úsměvem na rtech. "Blázne!" vykřikl na Lyserga "Nikdy ji nenajdeš a pokud ano, tak tě Zeke zabije!" Lyserg se zastavil "Co si to říkal?" po chvilce mu došlo, že by ten trotl mohl vědět kde je Mia. "Kde je Zeke? Kde je moje sestra?!" rozkřikl se. Mladík se jen usmál "Copak? Chlapeček se chce postavit Zekovi?" Lyserg se postavil do bojové pozice "Řekni mi kde je Mia!!" Na mladíkově tváři se opět objevil úsměv "Tak ty chceš bojovat? Jak vtipné, že se stavíš proti nejsilnějšímu šamanovi hned po Zekovi" Tahle věta přinesla do Lyserga více hněvu než předtím "Zeke není šaman! Zeke je sprostý vrah!" "Tak to už je dost, nebudeš tu urážet Zeka, pojď ukázat svou sílu!" řekl mladík a vytáhl svou nablýskanou katanu a skoro až s přotepleným výrazem se podíval na Lyserga. "Mno co to máš za příborový nůž? Jdeš si krájet kašičku od maminky?" ozvalo se za mladíkem. Lyserg se díval do tmy, ale nikoho neslyšel. Dlouhovlasý vladík se poplašeně otočil a na tváři se mu objevil úsměv "Moc vtipné! Víš jak si mě vyděsil!". Ze stínu vyšel Zeke "TY?!!!" zaskušel Lyserg a chystal se na prudký výpad. Zeke beze slova vytáhl pistoli a jedním výstřelem položil Lyserga na zem. Přistoupil k němu a ještě do něj kopl "Ty se mi chceš postavit? Nedokážu si představit jak potupné to pro tebe musí být, co?" řekl s úšklebkem. "Ty hajzle.." zaskučel Lyserg a sotva lapal po dechu. Výstřel mu prošel skrz plíci a sotva lapal po dechu. "Vezmeme ho s sebou!" prohodil Zeke na mladíka "Cože? Ty ho chceš vzít k nám? Ale co když na nás ostatní příjdou?" vyhrkl poplašeně "Nikdo nepříjde" odsekl Zek a vzal Lyserga kolem ramen a pomohl mu na nohy, ten sebou samozřejmě cukal "Nech toho, pomůžu ti, abys tady nevykrvácel! Takže spolupracuj, nebo tě tady nechám jako starýho psa!" Po téhle větě byl Lyserg úplně gumový a sotva šel.

Zas moje tvorba...sem hrozná chlubna až to hezký není :D

1. února 2009 v 17:24 | Kesai |  Moje výtvory
Kesai si ve škole malovala.... mno nic moc, ale na přání Barunky jsem všechno zveřejnila