Leden 2009

Miyavi

31. ledna 2009 v 21:46 | Kesai |  Birthday!
Miyavi - 14.září


The Gazette

31. ledna 2009 v 21:43 | Kesai |  Birthday!
Aoi - 20. ledna
Ruki - 1. února
Reita - 27. května
Uhura - 9. června
Kai - 28. října


No#1457

27. ledna 2009 v 20:07 | Kesai |  Cosplay
Na názvu článku nezáleží.... ale některý jsou fakt povedený...


Sarabo Sekai PV

21. ledna 2009 v 11:20 | Kesai |  Himitsu Kessha Codomo A
Bránila jsem se všelijak, ale obstála jsem,..... když jsem viděla fotku kapely, už jsem čekala, že po shlédnutí klipu skončím na zemi s kopajícíma nohama nad hlavou ^_^.....

prostě to ujde .. jak jinak, možná mi to trošku připomíná klipy z 80.let ...

Já chci taky takhle ťapat ve vzduchu s deštníkem v ruce *dup*


Moje budoucnost??? >>> někdy fatk k popukání<<<

20. ledna 2009 v 13:05 | Kesai |  My Diary
Sakra....sklátila mě chřipka a rozhodně se 40 nemůžu ležet u kompu, takže jsem strávila čtyři dny ležením u televize s tužkou a papírem na klíně..... snažila jsem se vymyslet něco do nějaký soutěže "mladý obal" sice jsou moje šance že to za něco bude stát mizivé, ale aspon mám co dělat ne?

Po třech dnech, snech o krabicích ve tvaru pomerančů, se mi do ruky dostala krabička od jističe, celkem pěkná, po půlhodinovém kuchání (abych přišla na dokonalý primcip otvírání, uvězněný uvnitř krabičky) jsem zjistila že je tam copyrighting jako prase ^.^ tak zas nic mno ...

ale přece jen mě ta hranatá krabička inspirovala (čtyři hrany, ÓÓÓÓÓ jak originální)

prostě jsem stvořila něco, co mi může říkat "mami" po půlhodině strávené v Atrixu jsem málem rozmlátila tiskárnu, vyjela mi A4, bílá s černýmá čárkama........ začala další půlhodina pekla > stříhání << teď tady předemnou leží hromádka papíru a já to musím nějak slepit....
ale nevím jak.... sakra....

Když si uvědomím, že bych měla dělat obaly jako v budoucnu... Nuh uh,,,,, když si uvědomím že nad bílou krabičkou 5x4 cm trávim 3 hodiny a to je bílá a má 4 hrany.......

mno možná k tomu přidám barvu a donesu to "Petříkovi" ^.^ a budu se s tim chlubit..... jo jsem hroznej king..udělala jsem krabičku" ^.^ nééé klííd to snad ne.... diskrétně mu to ukážu a zeptám se na jeho názor...

Kire Hebi - part 1

16. ledna 2009 v 21:20 | Kesai |  Kire Hebi
Kire Hebi si lehl na postel a zhluboka vydechl, byl unavený, v jeho těle nebylo v posledních 24 hodinách nic jiného než alkohol a nějaké ty tvrdé drogy. Byl to až moc bujavý večírek a nic jiného než spát dělat nemohl. Ležel nehybně, ale ne a ne usnout. Podíval se z okna, ale přes posprejované a počmárané okno nic neviděl. Opravdu to s tím večírkem přehnal, rozhodně to pro něj bylo ponaučení, pozvat pouze nejbližší přátelé a né ty, které za přátele považoval, i když je viděl jen jendou. Hlava mu třeštila, až to nebylo k vydržení. V šílené křeči se popadl za hlavu a v rychlosti si přitáhl hlavu ke kolenům. Ucítil bolest a v ruce mu zůstalo pár jeho barevných vlasů. Měl je už dost zničené a po nové experimentální barvě mu začaly vlasy i vypadávat. Slíbil si, že si aspoň příští dva měsíce neobarví hlavu. Uslyšel zvláštní zvuk vycházející z koupelny.
"Je tam někdo?" zakřičel bez pohnutí a dál ležel a čekal na odpověď. Odpověď nepřicházela, tak musel, byť nerad, vstát a podívat se do koupelny sám. Vstoupil do koupelny a zjistil, že mu zřejmě jeho sjetý kamarádi rozflákali koupelnu. Viděl trochu rozmazaně a chvilku mu trvalo, než zaostřil na objekt, který seděl v koutě místnosti za velkou hromadou třísek z poliček. Byla to dívka, zřejmě opilá do němoty, ležela mezi střepy a kusy vybavení skoro svlečená a zřejmě jí to nijak nevydilo. Zrovna nevěděl co má dělat, tak ji tam nechal ležet a sedl si na zem vedle ní. Párkrát do ni dloubl, jestli vůbec ještě dýchá a to bylo tak všechno.
Dívka se začala hýbat, ale jediný pohyb, který udělala byl ten, že mu spadla do klína. "No bezva, jsem ještě napůl sjetej a leží tady na mě holka, kterou ani neznám" pomyslel si. Když začal vnímat dívčino teplo, hned mu bylo líp, necítil se tak sjetě a aspoň věděl že ještě žije. Po chvilce mu začaly těžknout oči a usnul.
Ráno se probudil a ležel v hromádce střepů, ale dívka nikde. Že by se mu to všechno jen zdálo? Když slyšel nějaké zvuky v kuchyni, vstal a šel se podívat.

Naruto a Sakura - I

9. ledna 2009 v 19:34 | Kesai |  dva a více dílů
Sluneční paprsky dopadaly na rozespalou tvář. Mladý chlapec se jen převalil, ale paprsky ho probudily. "Kde jsou závěsy?" sedl si na postel a rozhlížel se, něco se tu změnilo. Bylo tam moc světla, všechno bylo uklizené. Něco se včera večer stalo, něco na co si nemohl vzpomenout. Podíval se na ruku a s děšením zjistil, že je to prsten. Když si ho prohlédl, zjistil že je na něm vyryté včerejší datum a písmena N + S. Chytl se za hlavu a zkoušel si vzpomenout, ale nic víc než na prázdné sklenice si nevzpoměl.
Najednou se otevřely posuvné dveře a mezi nimi se objevila dívka. Byla krásná, štíhlá, vysoká a růžové vlasy ji splývaly po ramena. Chlapec na ni jen tupě zíral "Kdo jsi?" zeptal se a dívka přistoupila blíž.
Usmála se a naklonila se těsně k jeho obličeji "Jsem tvoje žena." Chlapec ztratil rovnováhu a skoro spadl z postele. "Mo - mo- moje žena? Jak se to stalo?" Dívka se posadila vedle něj a s úsměvem prohodila "Docela jsi se včera zřídil, když si pil druhou láhev saké, požádal jsi mě o ruku a já to přijala. Ještě ten den jsme se vzali." Chlapec jen nechápavě zíral "Jak se vůbec jmenuješ?" zeptal se trochu otřepaně "Jsem Sakura Uzumaki. Včera jsem nějak zapoměla tvoje jméno, jak se jmenuješ ty?" "Naruto" řekl vyklepaně. Ze Sakury sršel temperament a pokora. Zárověň se v jejích očích odrážel bojovný duch.

3. díl - Dobrodružná cesta

9. ledna 2009 v 19:06 | Kesai |  Shaman Brothers
Yoh běžel za Zekem po místní cestě mezi ploty. Kdyby se sousedka podívala z okna, ihned by je viděla, tak proto Zeke rychle změnil směr. Seskočil do příkopu a Yoh se zastavil na krajíčku silnice.

"Zeku, co blbneš?" zeptal se a zvědavě se naklonil

Zeke ho chytl za ruku a táhl za sebou jako kotě. Asi po deseti metrech se Zeke zastavil a Yoh se vymanil z jeho sevření. Zeke zatím odklopil víko od kanálu a podíval se na Yoha.

"Tam já teda nevlezu." řekl a uraženě se postavil.

"Proč ne? Není to tak vysoko, skáčeš první" ohranil se Zek

"Určitě, tam skočím a ty utečeš, jak se pak dostanu ven?" řekl Yoh nedůvěřivě

"Nekecej a dělej!" řekl Zek a schodil Yoha do kanálu.

Yoh přistál ve stoce a Zek skočil hned za ním. Yoh se okamžitě zvednul a vyždímal si kalhoty.

"Co budeme dělat?" zeptal se Yoh zmateně

"Pojď za mnou" řekl Zek a škodolibě se ušklíbl

Běželi stokou, která byla čtvercového tvaru, všude byla tma a Yoh pomalu neviděl na cestu a zastavil se. Zeke ho chytl za ruku a znovu ho za sebou táhl.

Najednou se zastavili a sevření Yohovy ruky povolilo.
"Kde to jsme?" zeptal se Yoh

"Uvidíš" zašeptal Zek a otevřel horní výko kanálu

Miraelle?

8. ledna 2009 v 22:41 | Kesai |  Co si myslím o ........
Naše malá Miunka... takovej roztomiloučkej Sevíček, má ráda čokoládku a nerada svíčkovou.. ehmm myslim že svíčkovou...

Co se mi vybaví při pomyšlení na Miunku:

> Wensdey z Addamsovi rodiny - když jsem ji vyděla poprvé ty její očíčka mě dostaly....
> Steelky - myslim že je nosí i místo bačkor (ve škole ne to by ji megera hnala))
> Harry Potter - tuhle knížku nemám ráda, ale Miunka ji přímo zbožnuje
> kedlub - namalovala úžasnej kedloubek... Kesai z ní měla deprese
> Marylin - pro Miu bůh pro mě podivín...ale mrtě mi připomíná Miyaviho
> klavír - "údajně" hraje a já si myslím že moc pěkně... taková nadaná holčina to je
> nudle - ládujeme se s nima od rána do večera
> EGO! - nesnáší egoisty (bohužel nás jeden učí) Já jsem malý Jean, velké ego mám
> psaní - nádherně píše, povídky, básničky a když nám učitelka přečetla její slohovku, tak celá třída hledala spodní čelist pdo lavicí, protože to byla NÁDHERA!
> Moustache - proneste tohle slovo a chytneme obě tlem
> dlouhý vlásky - krásný dlouhý Nestříhej to!
> rukavičky - krásný ustřižený, takový až somrácký (mám úplně stejný)
> malá skříňka - otevřete věci a spadnou moje boty, Báry boty, desky, pak tělocvik, pak dlouho nic,,,,,..... pak druhej tělocvik, pak moje pití-.........
> Lucka - s naší Lůcou tvoří neoddělitelnou dvojici...dcerušky moje zlatý fakt někdy jak malý děti...malý ale roztomilý
Prostě Miunka...,,,,.......


Lucy?

8. ledna 2009 v 22:20 | Kesai |  Co si myslím o ........
Ano, myslím tu Lucy, naši hodnou spolužačku, která by měla správně chodit do 3.A, ale jelikož ji sejmul vlak, tak se vyléčila a ted chodí s náma...

Slova, která se mi vybaví při slově Lucy :

> Hippies - jojo ... Lucy věčnej hipízák, láska, mír atd...
> Beatles - éra šílejících pubertaček, která v ní zůstala do teď
> Chipmunk z poklopce - dlouhá historie... kdo ví ví... prostě Alfonsův rozjetej zip a z něj čumící veverka
>Piyoko - další naše zvíře, tentokrát je to kuře ojeté japoncem
> Vii vii - tohle Lucy provolávala po chodbách na kolemjdoucí
> červené trsátko - vždycky kouká z palestiny...
> zrychlený An-Cafe .. prostě 2x zrychlený a Lucy u toho vesele trsala
> The Who - pro mě neznámá kapela, pro Lucy náboženský kult

Lucy kolem sebe šíří takovou veselou atmosféru... s každým si rozumí a je furt veselá a usměvavá... .... ...


Miyavi slap aneb "FACKOVÁNÍ KYTARY"

6. ledna 2009 v 19:29 | Kesai |  Miyavi

a pro zasvědcené kytaristy (patřím mezi ně) jsem (si) našla tutoriálek
samozřejmě jsem to zkoušela a nešlo mi to ^.^