Srpen 2007

An-Cafe

31. srpna 2007 v 19:34 | Kesai |  An-Cafe
Někde jsem oběvila adresu An-Cafe, nevím jestli vám odepíšou ^_^, ale můžete to zkusit
Red Cafe
Aoyama Building 2F
Kita-Aoyama 2-12-29
Minato-ku
Tokyo 107-0061
JAPAN
__________________________________________________________________________
Něco jako pixelky


_____________________________________________________________________________
pár foteček
Bou d'Antic cafeAntic Cafe
Click to view AnCafe - with NEW band members

Kimona

31. srpna 2007 v 16:07 | Kesai |  J-Style
↓Tradiční svatební kimona ↓

Gothic Lolita & Lolita

31. srpna 2007 v 16:05 | Kesai |  J-Style
Časopis pro Lolitky a Gothic Lolitky →Gothic & Lolita Bible

Láska nebo přátelství - část 1

29. srpna 2007 v 20:26 | Kesai |  Komix Singles - Láska nebo přátelství?
Není to anime nebo manga, ale snad se vám to bude líbit.
Já jsem Kim, bydlím se svým nejlepším kamarádem Joshem v podnájmu. Nájem jsme vždy jen tak tak zaplatili. Jednou mi Josh oznámil, že budeme mít novou spolubydlící.
Jakmile Nataša přišla, už nás peskovala a hledala na nás chyby
Musela jsem se jít převlíknout kvůli semináři o životním prostředí.
Natašin výraz nešlo přehlédnout.
Jakmile jsem si obarvila hlavu, začala jsem o tom přemýšlet
Jakmile jsem vyšla z koupelny, hned se do mě Nataša pustila. Přišel Josh a snažil se mě brátit.
Nemohla jsem to vydržet a odešla jsem. Josh Nataše vynadal a ta se začala přetvařovat. Přesvědčovala Joshe, že z ní mluví žárlivost.
Jakmile Josh odešel, hned se zatvářila jako nějaká topmodelka.
Když jsem šla domů se semináře, stavila jsem se v baru u kamaráda Magneta. Znám ho dlouho a všechno mu o Nataše řekla. Magnet mě varoval
Když jsem přišla, tak mě Josh poprosil, jestli se může nastěhovat do mého pokoje. Souhlasila jsem a Nataša po mě řárlivě koukala.
KONEC
Mám udělat pokračování?

Recenze - Pohádka pro Tebe

28. srpna 2007 v 17:36 | Kesai |  A Fary Tale For You
A Fary Tale For You mě moc nenadchlo, je to typicá pohádka o princezně a chudém vojákovi. Má to nudný příběh a na konci třetího dílu je nějaký komix o úplně něčem jiném. Pro ty, kteří májí rádi zaláskované příběhy vžele doporučuji! Docela se mi líbilo, že tváře postav jsou do detailu propracované a můžeme se setkat i s roztomilým chibi ksichtíkem ^_^

A Fary Tale For You

27. srpna 2007 v 17:02 | Kesai
►►►►►►►►A Fary Tale For You◄◄◄◄◄◄◄◄◄

Dead Flowers

27. srpna 2007 v 14:13 | Kesai
►►►►►►►►Dead Flowers◄◄◄◄◄◄◄◄

Recenze - Dead Flowers

27. srpna 2007 v 14:07 | Kesai |  Dead-Flowers
Dvacetisedmi-letá Souma ráda jezdí na motorce a jednou narazí na autonehodu. V autě je mladý chlapec a tak Souma zavolá sanitku. V nemocnici se setká s jeho sestrou Ayuharou, která mu vysvětlí, že její bratr Yuuna se snaží utéct z reality. Kvůli smrti svých rodičů, protože jejich smrt mu dlouho tajili. Yuuna sbírá zvuky a Souma si poslechne jeho CD, nad kterým strávil několik let. Hudba připomíná tlukot srdce. Na konci prvního dílu si Yuuna podřeže žíly na ruce.
Dead Flowers je nádherně zpracovaná manga, protože detaili jsou velice přesné. Příběh je trochu náročný na pochopení a musíte si to přečíst asi 10x abyste to pochopili, ale má to dva díly, takže to máte přečtený raz dva ^_^


Přeložené díly

22. srpna 2007 v 10:27 | Kesai |  Král Šamanů
Tohle sem dávám kvůli těm, kteří nemají doma Jetix, zatím jen speciální díl, ale brzy přeložím další
Morty:Je takové horko. Rozhodně bláznivý lidé jsou tak velkorysí dáváním zimních věcí k zastavení
Ryo:Pravděpodobně si chtějí odpočinout na nový rok.Já tím myslím, že to jsou nové roky
Len: V Číně nový rok ještě nenastal
Ryo:Proč
Len:Protože ještě není
Ryo:Chápu
Morty:Ty jsi přesvědčený, že zrovna není důvod?
Len: Já někdy slavím nový rok
Morty:Říkal jsi to bláznivým lidem
Len: Někdy jim to řekni
Morty:Proč já?
Amidamaru:Yohu, ten pomeranč se začíná ohřívat
Morty:Nechcete se podívat na video?
Ryo:O čem bude?
Morty:O šamanech
Yoh:Funga Fu Fu. Funga Fu Fu
Len:Zdá se mi, jako bys vyrobil novou verzi
Morty:Konec konců je to uchovaný
Ryo: A o čem to teda bude?
Morty:To jsou nahrávky s šamanských zápasů. Upravil jsem to
Ryo:Na to se rád podívám
Amidamar: Yohu, ten pomeranč začíná být mokrý
Yoh:Funga Fu Fu. Funga Fu Fu
Len: Co to říkáš?
Yoh:Funga Fu Fu. Funga Fu Fu
Len:Odpověz myslím to vážně!
Yoh:Funga Fu Fu. Funga Fu Fu
Len:Ty bastarde
Morty: Teď teď. Koukejte, už to začíná
Amidamaru:Pomeranč je..
Yoh:Funga Fu Fu. Funga Fu Fu
Len: Už toho nech!!
Yoh:Jo
Následuje bitka s Silvou a pokračujem na 5:00
Len: Co to je?
Morty: Horo-Horo
Len: Nechci se na to koukat

Část devátá - Nové téma

19. srpna 2007 v 12:40 | Kesai |  Král Šamanů 2
Ráno se Yoh probudil "To je ale hezké ráno" řekl si a převalil se "Yohu, vstávat a slez z mý peřiny!" ozval se hlas Anny, která ležela vedle něj "Možná to není tak hezké ráno" pomyslel si "Říkals něco?" řekla Anna vražedným tónem "Ne, nic" probrouknul nervozně Yoh. Anna se znovu uvelebila posteli a Yoh šel připravit snídani. V kuchyni připravoval snídani a najednou ho vyrušil hlas "Á, kdópák měé tó bůdí" ozvalo se z konvice. Yoh zakroutil očima "Co tam děláš?" "Chtěél jsém sé prólétěét á skónčíl jsém tádý" "Tak vylez, musím připravit snídani" vyštěkl Yoh, pak ho vyrušilo zaklepání dveří "Kdo to zase otravuje?!" vykřikl Yoh při otvírání dveří. A za dveřmi stál Zek s úsměvem na rtech "Takhle poránu a už tak rozladěnej" "To seš ty, co chceš?" řekl Yoh znuděným výrazem "Na to školení se jede za dva dny" "To mi říkáš brzo!" "Vím, ale já se to dosvěděl před pěti minutama" "Aha, ale kam vůbec pojedeme?" "Je to asi 20 kilometrů od Tokya" "A co si mám vzít s sebou?" "To je fuk, vem si co chceš, hlavně tam netahej žádný kraviny" "Já ale na žádný školení nikdy nejel" "Si zvykneš, je to tam samej stařík a většinou se rozebírá úspěch a výnosy firmy" "Aha a co tam budu dělat já?" "Nevím, já tam taky jen sedím a koukám, hrozná zívačka" prohodil Zek "A proč tam mám jezdit?" "Nevím, pokud vím, chceš bejt povýšenej, tak se trošku snaž" "Jak to víš?" "Nejsem pako, asi je mi to jasný, všichni chtěj vyšší plat" "Hele, nevadí ti, že se vybavujeme mezi dveřma?" "A včem by mi to mělo vadit? Stejně jsem na odchodu" řekl Zeke "A to jsi přišel, jen tak, abys mi oznámil, že za dva dny odjíždíme?" "No, mohl jsem ti to říct zejtra, ale to bys nadával ještě víc" "Hm, to je pravda" "Jo a ještě jestli by ses nechtěl v pondělí večer stavit na oslavu, Hiked má narozeniny" "Fajn, řeknu to Hannovi" "Jestli chceš můžeš taky přijít, budou tam i balonky" řekl se smíchem Zek "Hm, promiň, ale mě balonky neberou" protočil oči Yoh "Začíná to v osm, příjde jen pár lidí, už musím jít" řekl Zek, otočil se a odešel. Yoh měl mizernou náladu a zavřel dveře. Uvařil snídani a šel vzbudit Annu.

Část osmá - Zlý sen

19. srpna 2007 v 12:39 | Kesai |  Král Šamanů 2
Hanna si šel hrát s Hikedem a Yumu, Yoh a Anna odešli. Zeke stále stál na tom samém místě a ani se nehýbal. Kim vyšla ven a stoupla si vedle něj "Na co tady čekáš?" zeptala se ho, Zeke se na ni podíval "Na co bych tady asi čekal? Stejně nikdo nepříjde" Kim věděla, že ho něco trápí "Nechceš se mi s něčím svěřit?" "Ne!" vyštěkl Zek a sednul si na schody. Kim si sedla vedle něj "Prosím, uleví se ti" naléhala na něj "Dej mi pokoj" "Zeku! Něco se s tebou děje, opravdu se mi nechceš svěřit?" Zeke jen zakroutil hlavou. Kim ho objala. Až teprve si Zeke všiml, že má na sobě jen tričko s krátkým rukávem "Pojď dovnitř, začíná bejt zima" řekl Zek "Mě není zima" řekla Kim, které ve chvíli naskákala husí kůže. Zeke ji vzal za ruku a odvedl dovnitř. Kim se zastavila mezi dveřma "Zeku, prosím" Zeke sklopil oči "Nedělej si o mě starosti" řekl stručně a šel dovnitř. Kim ho následovala, ale její kroky byly jako na pohřbu. Kim také uměla vyvolávat duchy a její nevlastní bratr ji donutil stát se šamankou. Od toho večera se necítila dvakrát dobře, věděla, že příjde něco velkého. Možná je to to samé, co trápí Zeka. I Yoh cítil sílu, ale nevěděl co se děje. Když se Yoh a Anna vrátili, byla už tma a začaly lítat blesky a hřmělo. Hanna musel domů a Zeke si sednul na pohovku vedle Yumu. Zeke viděl, že je jeho dcera smutná. "Yumu, co se stalo?" "Tati, v noci se mi zdál zlý sen a já se bojím" řekla Yumu, která měla skleněné oči "A o čem se ti zdálo?" "Byla zima, maminka ležela na zemi a nehýbala se. Pak tam byl velkej pán a smál se. Byla tma" Zeke ji objal "Neboj, byl to jen sen" řekl Zeke, ale po vyslechnutí toho snu mu přejel mráz po zádech "Co když je to varování?" projelo mu hlavou "Yumu, pojď půjdeme spát" řekla Kim a odvedla Yumu do pokoje. Zeke seděl na pohovce a přepínal televizi, pak přišla Kim "Nechceš si jít lehnout?" Zeke zakroutil hlavou. "Jdu spát, dobrou" řekla Kim a políbila ho na tvář. Zeke ješte asi patnáct minut sledoval televizi a potom si šel lehnout.

Část sedmá - Zekova minulost

19. srpna 2007 v 12:38 | Kesai |  Král Šamanů 2
"Kdo to byl?" zazněl hlas Anny "Zeke, chtěl se zeptat na to školení a taky na Hannu" "Co chce po Hannovi?" "Jen se po něm ptal Hiked" Anna se znovu pustila do čtení. Yoh nehybně seděl a koukal na televizi "Anno?" "Hm" "Nechtěla bys někam jít?" "Ne" "Proč ne?" "Ty by jsi chtěl jít někam, kde je hodně lidí a to já nesnáším" "Nemyslel jsem mezi lidi, ale třeba se jít projít nebo tak" "A kam?" "Nevím, třeba jen tak tam a zpátky" "A co Hanna?" "Hanna? Ten si půjde hrát k sousedům" Anna si povzdechla. Věděla, že je Yoh paličatý a jen tak od něčeho ho neodtrhne, tak souhlasila. Hanna byl rád, že si může jít hrát s Hikedem a Yumu. Jakmile Yoh vystrčil nos z domu uslyšel hlas "Ale, to se jen tak nevidí, nedávají tvůj oblíbený seriál?" Yoh se podíval za hlasem a uviděl Zeka, jak stojí na verandě svýho domu. Stál tam každý večer, ale Yoh netušil, co má za lubem "Chtěl jsi něco?" zeptal se ho "Ani ne, ale jen je mi záhadou, proč jdeš ven tak navečer? Jindy sedíš u televize a chroupeš popcorn" "Jak víš co dělám? A v jakou dobu!" "Jednoduchý, můj šestý smysl a navíc jsme dvojčata, co se stane tobě, stane se mě" Yoh jen nechápavě zíral "Nebude ti vadit, když si k vám půjde Hanna na chvilku hrát?" vyrazil ze sebe Yoh "Nevím, ale asi jo, se zeptej Kim, ne mě" "Aha, netušil jsem, že nevíš co se v tvym domě děje" řekl Yoh provokativním tónem. Zeke jen zakroutil hlavou "Vím co se tam děje, ale o tomhle rozhoduje Kim" "To se divim, v životě jsi poslouchal maximálně sám sebe a teď budeš poslouchat Kim?" "Já ji ani moc neposlouchám a hledím si svýho a to ji štve" "Jak spolu můžete vydržet?" "Dá se to sní uhrát, ale na to musíš bejt mazanej" "Aha" řekl Yoh a myslel si svý. Pak Yoh zvednul hlavu "Co si vůbec dělal těch dvanáct let?" Zeke se na něj podíval "A co jsi dělal ty?" "Já se zeptal první" upozornil ho Yoh "Fajn, začal jsem studovat, dostal skvělou práci a poznal Kim. Stačí?" "To bylo stručný, ale stačí" "A co jsi dělal ty?" Yoh se zamyslel "Skoro to samý, našel jsem si práci, oženil se" "Proč jsi mě nepozval na svatbu?" řekl se škodolibím úsměvem Zek "Pochybuju, že by jsi šel na moji svatbu" "Možná bych se stavil" "Jo a my by jsme nevyvázli živý" "Tak nějak" řekl se smíchem Zek. Ani si to neuvědomili a poprvé se spolu zasmáli a chovali se sobě jako bratr k bratrovi, ale stejně se Yoh Zeka stále bál. Možná že si Zeke chce získat jeho přízeň.

§§..Obrázky z mangy..§§

18. srpna 2007 v 21:24 | Kesai |  Král Šamanů
to, co Ren olizuje je Yohova krev
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Ryo, co od Anny čekáš?
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§Část šestá - Už si se rozmyslel?

8. srpna 2007 v 9:44 | Kesai |  Král Šamanů 2
Večer už chtěli Keikoa Mishika odejít. Když odcházeli, Zeke stál na terase opřenej o zeď a po očku je sledoval. Keiko se na něj podívala a Zeke se ji podíval do očí, přez dlouhou ofinu. Keiko musela odvrátit pohled. Byl to koneckonců její syn a přes to co udělal, stále k němu cítila něco jako mateřskou lásku. Yoh seděl na schodech a pozoroval Zeka. Ten nehybně stál. Stál tam asi do desíti, pak šel dovnitř. Yoh se koukal na televizi a Anna si četla. Hanna už spal. Druhý den to Yoha vůbec nebavilo, zase seděl v kanceláři a přepočítával data. Najednou někdo zaklepal na dveře "Nojo, dále" řekl Yoh znuděně a do místnosti vstoupil Zek. "Ahoj, jak se máš?" řekl veselým tónem "Nic moc, chceš něco?" zeptal se Yoh "Jen jsem se tě chtěl zeptat, jestli pojedeš?" Yoh nevěděl co má říct "Já ještě nevím" "Měl sis to rozmyslet" "Ani jsem to pořádně neprobral s Annou" "Tak to sní doma prober a dej mi vědět" řekl Zeke a odešel. Yoh vzdychl, vůbec nevěděl, jestli má souhlasit nebo ne. Celý den měl mizernou náladu. Doma musel běhat kilometrový okruh, sice ho Anna netrénuje tak přísně jako dřív, ale dělá to, aby si udržel fyzičku. Večer se nemohl hýbat "Anno, co mám říct Zekovi na to školení?" "Nevím, co si o tom myslíš" "Tak ano nebo ne?" "Mě je to jedno, ale mohl bys to zkusit" "No dobře" řekl Yoh a uvelebil se na pohovce. Anna seděla vedle něj a sledovala televizi, Hanna byl u sebe v pokoji a poslouchal muziku. Z domácí pohody je vyrušilo zaklepání. Anna nehybně seděla "Yohu, běž otevřít" Yoh se zvedl a otevřel dveře. Za dveřmi stál Zek a s úsměvem pronesl "Tak už sis to rozmyslel?" Yoh byl trošku překvapený "No já nevím, asi jo" "Asi jo? No tak dobře" "Jo, chtěl si ještě něco" řekl Yoh, Zeke zakroutil hlavou "Už nic, jen se mám zeptat, jestli má Hanna zejtra čas" "Nevím, proč?" "Hiked se po něm ptá" "Jo aha, nevím možná že jo" "Fajn, vyřídím to" řekl Zek a odešel. Yoh zavřel dveře a lehl si na pohovku.

Část pátá - Překavapivá informace

8. srpna 2007 v 9:43 | Kesai |  Král Šamanů 2
"Já, já spal dneska venku" "Proč??" "Usnul jsem" řekl Yoh "Jen aby, měl bys jít" řekla tiše Anna. Yoh a Hanna se pomalu ploužili k centru města. Anna zatím uklidila celý dům a taky se vydala na cestu do práce. Kim, Zek a jejich děti už byli pryč. Kolem poledne se Yoh jako obvykle prohrabával v počítači a sčítal data. Chvílemi si říkal, proč dělá takovou práci za takový plat. Jen sedí u počítače a kontroluje čísla, která už někdo před ním spočítal. Pak někdo zaklepal na dveře "Dále" řekl Yoh a dovnitř vstoupil Zek. Yoh na něj upřel oči "Co-co" koktal Yoh "Co tady dělám? Přišel jsem si promluvit" řekl Zek a sedl si naproti Yohovi. Yoh se na něj trochu nervózně podíval "O čem?" "No, potřebuju někoho, kdo se mnou pojede na školení" Yoh se na něj upřeně podíval "To myslíš mě?" "Proč ne" řekl Zek s úsměvěm na rtech "Ale proč já?" zeptal se Yoh "Myslel jsem, že kdybys jel se mnou, zvíšil bych ti plat" Yoh se na něj nedůvěřivě podíval "Promyslím to" "Přemýšlej rychle, zítra chci odpověď" řekl Zeke a odešel. Yoh se ještě chvilku nechápavě koukal na dveře, pak zvedl telefon a zavolal Anně. Nebrala telefon "Sakra!" pomyslel si Yoh. Hned po práci běžel pro Hannu do školy. Hanna čekal na chodbě "Ahoj tati" řekl Hanna smutným hlasem "Co se ti stalo?" "To kluci, nechtějí mi věřit, že mám doma piráta" "Neboj, to bude dobrý. Víš, jen dobří lidé můžou vidět duchy" "A oni nejsou dobří?" "Zřejmě ne" řekl Yoh sklesle "Co je ti tati?" "Nic, už by jsme měli jít domů" Jakmile přišel Yoh do dveří domu "Plesk!" na tváři mu přistála facka "Za co to je?" "Nemusíš mi volat kvůli každé prkotině" "Ale Anno, musím ti říct něco ohledně Zeka" Anna se s Yohem zavřela v obýváku "Máš pět minut, nebo se mi rozvaří těstoviny" "Stačí, představ si, že mi Zek nabídl vyšší plat!" "Co zato?" "Musím s ním jed na školení" "A pojedeš?" "Nevím, právě o tom jsem chtěl s tebou mluvit" "Nevím, co ti na to mám říct, ale měl bys tam jed" "Ješte si to rozmyslím" řekl Yoh a zapnul televizi. Anna šla dovařit jídlo "Už jsem ti řekla, že ve tři přijedou tví rodiče?" ozval se Anny poklidný hlas "COŽE??" vykřikl Yoh "Proč jsi mi to neřekla?" "Říkám ti to teď. Měl bys připravit stůl". Hanna jen smutně seděl ve svém pokoji "Cópák sé vám stáló páné Hánnó?" "Ale, kluci ve škole se mi posmívají, protože vidím duchy" "Próč jím tó říkáté, žé vídíté důchý?" "Myslel jsem si, že mi budou veřit" "Jákó málý chlápéc jsém néměél moc přátél" "Jak to?" "Nó víté, býl jsém jíný. Úměél jsém skvěélé střílét á bójóvát" "A kvůli tomu se s tebou nebavili?" "Býl jsém přílíš sílný á všíchní sé měé bálí" "A to jsi neměl žádného přítele?" "Tó né, znál jsém jédnóhó chlápcé, ktérý sé s níkým néchtěél bávít, ták jsém sí s ním jédnóů dál dó řéčí." "A co bylo potom?" "Můsél sé ódstěéhóvát prýč z měéstá" "To je smutný" "Álé célý žívót jsém sí výstáčíl sám" "Ale proč jsi přišel k nám domů?" "Chtěél jsém něékóhó póstrášít" "Aha, ale moc se ti to nepovedlo" "Álé vý jsté sé měé bál, žé ánó!" "No, trošku jsem se bál, to je pravda, ale nejsem žádný strašpytel". Najednou někdo zaklepal na dveře "Yohu, běž otevřít" řekla Anna ráznýh hlasem. Za dveřmi stál Mishika a Keiko. Hanna sešel dolů a přivítal se se svými prarodiči, Anna zatím stihla připravit jídlo. Všichni si sedli ke stolu a popovídali si, co je nového. Potom Yoh nakousnul téma, které se týkalo Zeka. Když jim Yoh zdědil, že Zeke bydlí vedle nich, Keiko strnula a Mishika nebyl schopen slova "Zeke žije?" vypadlo z Keiko, Yoh kývnul "Dokonce mi nabídl vyšší plat, když s ním pojedu na školení" "Ty bys jel?" zeptal se překvapeně Mishika "No, asi jo" "Aby ses nevrátil na kusy" dodala Keiko "Myslím, že to zvládnu" řekl Yoh poklidným hlasem. Hanna jen seděl a poslouchal. Na Keiko bylo jasně vidět, že je v šoku. "Ale co Zek? Pochybuju, že se změnil. Je to VRAH!!" řekl Mishika vážně "Myslím, že se změnil" pronesl Yoh "Ne, on se nikdy nezmění. Vždycky bude takový jaký je! Okřikl ho Mishika "Když jsem s ním dneska mluvil, zdál se mi, takovej jinej" řekl Yoh "Jinej? Co tím myslíš?" "Přišel mi jako normální člověk ne jako vrah" "A taky mi příjde divný, že má děti" pronesla Anna "Kolik má dětí?" zeptala se Keiko "Dvě" odpověděl Yoh "Doufám, že nejsou po tatínkovi" řekl Mishika.

Část čtvrtá - Pirát sir Artur

8. srpna 2007 v 9:42 | Kesai |  Král Šamanů 2
"Já vím, včera se přistěhoval" "Co-že?" vykoktal Morty. Zeke stál na verandě a koukal se dopředu. Morty se koukal s otevřenou pusou a Yoh si sednul na zem a Morty vedle něj "To ti nevadí, že máš vedle sebe Zeka?" zeptal se Morty "Zatím nám nic neudělal, ale nemáme z toho nejlepší pocit" řekl Yoh sklesle "Neuděláte něco?" "A co?" Zatím se Anna koukala do knížky a Hanna si hrál nahoře s trpaslíkem "Jak se vůbec jmenuješ?" zeptal se ho Hanna trpaslík se zamyslel "Sír Ártůr" řekl pyně trpaslík "Sir Artur? Kdo jsi byl?" "Vélmí vážéný óbchódník" řekl sir Artur. Hanna seběhl dolů a řekl Anně "Mami, ten trpaslík je sir Artur" "Sir Artur? O tom jsem někde četla" řekla, vzala si tlustou knihu a začetla se "Tady je to, sir Artur" řekla a podala knížku synovi. Hanna si ji prohlédl "On to byl pirát?" Anna kývla "Supér! Mám doma piráta" vykřikl radostně Hanna a běžel do svého pokoje. "Ty jsi nebyl obchodník, ty jsi byl pirát, že jo" Sir Artur vydechl "Nó, néní tó úplně právdá, kůpóvál jsém zbóží" "Kupoval?" "No, spíšé půjčíl á névrátíl" Hanna zakroutil hlavou "Ty seš cvok" "Pódlé čéhó tó sóúdíté, žé jsém cvók páné, éhém, ják sé jménůjéš?" "Hanna" "É, pán Hánná" "Proč říkáš pořád é?" zeptal se Hanna "Úž jé pózděé, můsím jít spát" "Duchové nespí!" "Já ánó, dóbróů" řekl sir Artur a zmizel. Hanna sešel do obýváku. Anna seděla na pohovce a šila, Hanna si sednul vedle ní. Anna se na něj ani nepodívala, tak jí Hanna podklouznul pod rukama a opřel se o ní "Dej pozor, ať se nepíchneš" Hanna se přitulil a zavřel oči. Anna ho chvilku pozorovala a pak Hanna usnul. Anna ho pohladila po vlasech a přikryla ho dekou. Venku si ještě chvíli povídali Yoh a Morty, Anna se koukala z okna a pozorovala Yoha. Pak jí taky padala víčka. Zavřela oči a usnula, probudil ji Yohův hlas "Anno, prober se" Anna otevřela oči "Co-co se stalo?" řekla rozespale "Jen jsi usnula" Anna si promnula oči "Kde je Hanna?" "Šel si hrát k sousedům" Anna se opřela o Yohovo rameno, ten ji objal a opřel si o ni hlavu. Anna se podívala na hodiny "To už je půl šesté? Měli bysme připravit večeři" Yoh jen mávl rukou "Nech to na mě" a šel do kuchyně. Anna seděla na pohovce a vzala si do ruky časopis. Pak přišel domů Hanna "Mami, Hiked má příští týden narozeniny" "Opravdu? To bysme mu měli dát nějaký dárek" "Hm, ale co?" "Neboj, něco vymyslím". "Večeře!!!" ozvalo se z kuchyně, Anna a Hanna šli za Yohem. Yoh se jen provrtával v cheeseburgru. "Je ti něco?" zeptala se Anna "Není mi moc dobře, půjdu se nadýchat čerstvého vzduchu" řekl Yoh. Yoh si sedl na verandu a pozoroval oblohu. Zatím u Zeka doma. "Co si o sobě myslíš?" ozval se rozzuřený hlas Zeka "Co si myslim? Že seš na něj moc přísnej!" "Je to pro jeho dobro!" "Co? Že ho utaháš k smrti" "To bys nepochopila!" "Co bych nepochopila? Že se Hiked musí stát vládcem světa?" "Musí získat schopnost reinkarnace, aby se mohl stát králem šamanů!" "Plníš si na něm to, čeho si nedosáhl?" "Chci pro něj to nejlepší" "Něco ti řeknu! Jsi příšernej otec" řekla naštvaně Kim a odešla. Zeke seděl na pohovce a sledoval televizi, Yumu si sedla vedle něj "Tati? Proč jste se s maminkou hádali? Vy už se nemáte rádi?" Zeke se na ni podíval "To ne, maminka měla jen špatnou náladu" "Proč?" zeptala se Yumu. Zeke zhluboka vydechl "Protože ji tatínek zlobil" "Jak může tatínek zlobit maminku?" "No třeba tak, že jsem neuklidil smetí" "Kvůli tomu se maminka zlobí?" "Jasně, protože to musí udělat sama" "Aha. Tati, půjdeš mi dneska přečíst pohádku?" "No dobře" řekl Zek a odešel uložit Yumu do postele. Kim seděla v ložnici a četla si. Ráno se Yoh probudil v zahradní houpačce. Zeke stál na zápraží a koukal se do země. Yoh se na něj koukal přes plot. Pak se vzpamatoval, dneska je pondělí! Rychle vstal a běžel se připravit. Anna stála v kuchyni a připravovala svačinu pro Hannu. "Kde si byl?" ozval se její naštvaný hlas


Část třetí - duch ve zdi

7. srpna 2007 v 19:53 | Kesai |  Král Šamanů 2
Amidamaru se objevil za ním "Yohu, to je ten duch, kterého jsem viděl na střeše" pronesl Amidamaru. Yoh zaťukal na zeď "Halo, jsi tam" žádná odpověď. "Tati, co to bylo?" zeptal se Hanna. Yoh se zamyslel "Nech ho tam, třeba vyleze" a odešel. Anna stála mezi dveřma a pozorovala syna. Hanna se na ni podíval "Mami, můžu být šaman?" Anna mlčela "Musíš hodně trénovat a hlavně musíš umět vyvolávat duchy" řekla a odešla. Hanna pak ještě chvíli seděl a koukal na zeď. "Musíš se soustředit, musíš! Musíš" říkal si sám pro sebe. Yoh se znovu uvelebil na pohovce, Anna zatím sešla dolů a řekla mu "Tak co bude? Máš jít běhat" "Nojo" řekl Yoh a zvednul se z pohovky "Mami, můžu jít dneska běhat s tátou?" zeptal se Hanna. Anna a Yoh se na něj udiveně koukali "Proč?" "No, já chci být šaman" Yoh koukal s otevřenou pusou "Můžeš, ale dávej na sebe pozor" řekla Anna rázně. Hanna čekal na Yoha venku. "Proč jsi mu to dovolila?" "Slyšel jsi, chce být šaman a musí trénovat" "Anno, je mu jen osm!" "No a?" řekla Anna, sedla si na pohovku a začala si číst. Yoh šel ven za synem. Když odcházeli, Zeke je pozoroval. Jeho syn byl už několik let ve výcviku na šamana. Zeke sním každý den jezdil za město do lesa, kde ho učil. Kim o tom věděla, ale nebyla s tím moc spokojená, podle ní je Zekův výcvik příliš tvrdý. Sama se starala o malou Yumu. Yuma z toho neměla rozum, bylo jí teprve pět let, ale Kim se obávala toho dne, kdy jí Zeke bude chtít začít trénovat. Dnes byla neděle a Zekovi se nikam nechtělo a tak ležel v zahradním lehátku. Na zahradě pobíhali Hiked a Yumu se psem, kterému dali jméno Slinta. Anna se dívala z okna a pozorovala Zeka, ten měl zavřené oči a vypadalo, jako když o Anně ví. Ve tváři měl takový vzláštní výraz a Anna se na něj nedokázala dívat. Měla z toho špatný pocit "Zeke žije u nich tak blízko" ta myšlenka ji pronásledovala. Kim je zavolala na oběd. Anna se podívala na hodiny, bylo půl jedné. Kde jsou Yoh a Hanna tak dlouho? Yoh přišel utahanej a Hanna s úsměvem na rtech "Hanna běžel kilometr, ale pak jsem mu řekl, ať toho nechá." "Táta mi koupil zmrzlinu" pochlubil se Hanna. Anna se mírně usmála "Kdo bude vařit oběd?" Yoh se na ni podíval "Nemůžeme objednat pizzu?" Anna otočila oči "Tak dobře, ale jen dneska" Po obědě Yoh usnul. Hanna se nudil a šel si hrál s Hikedem a Yumu. Anna se dívala na televizi, pak Yoh začal chrápat. Anna se na něj podívala. Nemohla sledovat svoji oblíbenou telenovelu doplňovanou Yohovým chrápáním. Položila si jeho hlavu na klín a pohladila ho, Yoh přestal chrápat. Po chvili začal Yoh znovu chrápat. Anna sním jemně zatřásla "Yohu, vzbuď se!" "Ehm, co se děje?" probral se Yoh "Chrápeš" "Co? Já? Ne, já nechrápu" Anna upřela zrak na televizi. Yoh zívnul a znovu si lehl. Zavřel oči, skoro usnul, pak ho vzbudil hlas syna "Tati! Tati, probuď se" "Co se děje?" "Tati, pojď se podívat, já vyvolal ducha!!" řičel Hanna. Yoh se zvedl a šel se podívat do synova pokoje. Tam poletoval duch. Hanna měl úsměv na tváři a Yoh koukal dost udiveně. Pak přišla Anna, ten duch vypadal jako zahradní trpaslík. "Už ti něco řekl?" zeptal se Yoh. Hanna zakroutil hlavou. "Haló, pane trpaslík?" řekl Yoh a přiblížil se k němu "Néjsém pán trpáslík!!" zaskučel duch a zalél do zdi "Mami, můžu si ho nechat?" zeptal se Hanna. Anna chvilku přemýšlela a pak řekla "Tak dobře, ale o výkendu myješ nádobí s tatínkem" "Děkuju" řekl Hanna a vrhnul se Anně kolem krku. Yoh udiveně koukal na Annu. Anna jen pokrčila rameny. Anna šla do obýváku a Yoh za ní "Anno, počkej, proč jsi mu to dovolila?" "Proč ne? Chce být šamanem" "Ale takovej škaredej duch?" "Všéchnó slýším" ozvalo se ze stropu. Anna se podívala na Yoha "Udělá jedinou lumpárnu a jde z domu" pak odešla k televizi. "Mýslím, žé máté óšklívý óblíčéj" ozvslo se ze stropu. Yoh se podíval nahoru "Myslím, že by ses měl naučit mluvit" řekl Yoh uraženě. Pak si sedl vedle Anny, vedle něj se objevil Amidamaru "Yohu, nějaký trpaslík lítá stěnami" "Já vím Amidamaru" "Mohl by ses ho zeptat, kdo to je?" řekla Anna. Amidamaru zmizel. Najednou zazvonil telefon, Yoh ho šel zvednout "Haló? Jé ahoj Morty, ne jsme doma a můžeš se stavit. Fajn, ahoj" Yoh položil telefon "Vélícé krátký téléfónát" ozvalo se za ním. Yoh se otočil a za ním stál ten trpaslík "Zmizni" řekl Yoh "Álé, můžémé být přátélé?" "Nechtěl bys radši jít nahoru za Hannou?" řekl Yoh "Já znám příslóví. Jáký ótéc, tákóvý sýn. Jáké jé rízíkó, žé mě táké výhódí?" "Žádné a už běž za Hannou!" řekl Yoh a šel do obýváku. "Grr, ten trpajzlík mi pije krev" "A?" "Anno? To mi víc neřekneš?" "Nevím co bych ti měla říkat?" "Třeba ho nějak donutit k poslušnosti" "O to by se měl starat Hanna, tak ho nech" "Hanna je ještě dítě" "Zeke měl Ducha ohně od narození" "Nesrovnávej Zeka s Hannou" řekl Yoh trochu rozzuřenějším hlasem "Tak ho tady nech, nekaž našemu synovi radost" pak se otočila a četla si. Yoh upřel zrak do televize. "Mami, tati, ten trpaslík si prdnul!" Yoh se se šklebem podíval na Annu "Zlato, otevři okno" zavolala Anna "A ty běž to tam nahoru vyřešit" podívala se na Yoha "Proč já?" "Jsi chlap, nebo ne?" Yoh se zvednul a šel po schodech. Otevřel dveře do pokojíčku a k zemi ho stazil zelený plyn "Fůj! To je smrad!" "Hé hé, párdón" řekl trpaslík. Yoh otevřel okno a snažil, aby se v pokoji vyvětralo. Najednou někdo zazvonil, Anna šla otevřít. Za dveřmi stál Morty "Ahoj Anno, je Yoh doma?" Anna kývla "Je nahoře" Morty vyšel schody "Fuj, co to tu smrdí" "Jé, ahoj Morty, Hanna má ducha a ten je jaksi trošku smradlavý" řekl Yoh "Ehm, je to cítit" "É, có tó jé? Žé bý dálší trpáslík?" řekl duch "Je normální?" zeptal se Morty "Nevím, pochybuju o jeho inteligenci" řekl Yoh "Já jsém vélmí chýtrý! Nárózdíl ód tébé" zaskučel trpaslík "Zmlkni" řekl Yoh a šel s Mortym dolů do obýváku. Anna seděla na pohovce a četla si. "Půjdeme ven" řekl Yoh. Jakmile byli venku, uviděl Morty Zeka a zbledl "Yohu, támhle je Zek" zašeptal