Král Šamanů Mia III

28. června 2007 v 21:44 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Pomalu se dobelhali domů, sice unavení, ale vcelku. ,,Amidamaru? Kde jsi?´´ řekl Yoh ve dveřích. Kde může být? Pomyslel si Yoh. ,,Basone?´´ řekl Len. Nikde žádné odpověď. ,,Chloe?´´ ,,Mosuke?´´ ,,Corey?´´ zkoušeli ostatní přivolat své duchy, v domě bylo ticho. ,,Možná poletují někde venku´´ pokrčil rameny Yoh. ,,Musíme za Miou do nemocnice, donýst jí nějaký věci´´ prohlásil Lyserg ,,Hele, nechceš si chvilku odpočinout?´´ zeptal se ho Trey ,,Je to moje sestra!´´ řekl Lyserg šel ke dveřím s taškou v ruce. ,,Počkej, deme s tebou´´ řekl Yoh, Lyserg jen přikývl. ,,Nemohlo by to počkat?´´ řekl Trey, který ležel na pohovce. Len se na něj zle podíval a rukou pokynul na znamení, že se má zvednout. Trey zhluboka vydechl a šel za ostatními.
Když dorazili do nemocnice, čekali na chodbě, než ji přivezou od doktora. Lyserg byl jak na trní. Anna se na něj podívala a řekla ,,Neboj, bude v pořádku´´ Lyserg se zakousnul do rtu a svěsil hlavu. ,,Jak mu asi je?´´ pomyslel si Yoh. Když pak vyšel doktor ze dveří, všichni se na něj dívali ,,Bude v pořádku, má otřes mozku, zlomenou ruku a zašité rameno´´ ,,Můžeme ji vidět?´´ zeptal se Lyserg ,,Ano, ale nechte ji v klidu´´ přikývl doktor.
Když vešli do pokoje, Mia seděla na posteli a koukala do knížky. ,,Máš ležet?´´ řekl Lyserg, Mia pokrčila rameny a řekla ,,Vždyť sedím, jakej je v tom rozdíl?" Všichni mlčky stáli okolo ,,Co je?" koukáte se na mě jako na mrtvolu?" ,,Mohla si bejt mrtvá!!" řekl silnějším hlasem Lyserg ,,Co se tam stalo?" zeptala se Anna ,,Trošku se to vymklo´" řekla tichým hlasem Mia ,,Trošku? A co ta tlaková vlna?" řekl Len, Mia pokrčila rameny ,,To já ne, to Zek" ,,Ty o tom mluvíš, jakoby o nic nešlo!" řekl Morty ,,A to z toho mám dělat histerii? Á pomóc Zek mě zabije" řekla Mia se smíchem na rtech. ,,Bože ty si optimista´´ řekl Trey. Mia se usmála a zaměřila svůj zrak do knížky. Najednou do pokoje vešla sestra ,,Konec návštěvních hodin, můžete přijít zjtra" Yoh kývnul ,,Ahoj, počkáme na chodbě´´ řekl Yoh a Anna. Když odešli i Len, Morty a Trey, Mia natáhla k Lysergovi ruku. Vložila mu do ní zlatý amulet s vyrytým drakem. ,,Co to je?" ,,To jsem dostala od mámy, když jsem byla malá, možná, že se ti to bude hodit" ,,Hm, díky" řekl Lyserg a odešel. Když mířili k hlavnímu východu, spozoroval Lyserg, že k Mie na pokoj, někoho vezou. Poznal tvář, byl to Zek. Lyserg se rozzuřil ,,Nenechám svoji sestru na pokoji s takovým grázlem" u dveří stála ochranka a vyvedla je ven ,,Přijďte zítra a svoji špatnou náladu nechte doma!" řekl jeden muž s ochranky. Šli pomalu domů.
Zatím Mia seděla na posteli a četla si. Zek ji pozoroval. ,,Co jsi to udělala s Duchem ohně?" zeptal se Zek. Mia se zapořenýma očima do řádků odpověděla ,,Nevím, můj duch taky zmizel" ,,Kam?" ,,Kdybych to věděla, tak už tady nejsem" odsekla Mia ,,Nevodíš mě náhodou za nos?" zeptal se Zek ,,Nehodlám se s tebou bavit" odsekla znovu Mia se zlejším tónem, než předtím. Zek se otočil na druhý bok a zavřel pootevřené okno, byla mu zima. Mia oddechla, podívala se na Zeka, zvedla se a okno znova otevřela ,,Ty mi chceš líst na nervy, že jo!!" řekl Zek, Mia se jen vesele usmála ,,Na co by mi byla tvoje zlost?". Zek se zachumlal do deky ,,Káča pitomá!" pomyslel si ,,Podívej se na sebe! Pak něco říkej o tom, že jsem pitomá!" ozvalo se z Miiny postele. ,,Ty umíš číst myšlenky?" zeptal se Zek ,,Hm, jo" řekla Mia a zhasla lampu, která stála u její postele.
Když dorazil Yoh a ostatní domů, byla už tma. ,,Mám docela hlad, půjdu něco uvařit´´ řekl Yoh. ,,Dneska můžete spát tady´´ řekla Anna rázným hlasem ,,Ale žádný kraviny´´ Kluci slíbili, že budou hodní. Když se najedli, šli spát. Ráno zvonil telefon, volali z nemocnice. Když si Yoh vyslechl hlas v telefonu, docela strnul. ,,Volali z nemocnice, Mia v noci utekla´´ řekl Yoh. Lyserg chvilku neměl co říct ,,V tom má určitě prsty Zek´´ ,,Nevím, říkali, že ho museli dát v noci na jinej pokoj, pohádali se kvůli otevřenýmu oknu. Mia se trošku naštvala a zlomila mu nos´´ převyprávěl Yoh všechno co věděl. ,,Je tvoje sestra normální?´´ zeptal se Trey, Lyserg na něj hodil vražedný pohled ,,Teda, myslim jako, jestli to není nějaká super žena...´´ ,,Seš zblblej z televize´´ prohlásil Len ,,Chtěl bych vidět tebe, jak zlomenou rukou zlomíš Zekovi nos a zdrhneš z druhýho patra nemocnice s otřesem mozku´´ ,,Nejde mi to hlavy´´ řekl Morty ,,Znáte Zeka, nejsilnějšího z šamanů a..´´ ,,A zlomí mu nos moje sestra, která má furioriku nižší než já´´ pokračoval Lyserg ,,No právě a to mi nejde do hlavy´´ řekl Morty. ,,Něco zvláštního se stalo, Amidamaru a ostatní se nevrátili, možná, že i Duch ohně zmizel´´ řekl Yoh. ,,Nejdřív musíme Miu najít´´ prohlásila Anna ,,Jo, Anna má pravdu, nad tímhle můžeme uvažovat cestou´´ řekl Yoh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama