Král Šamanů - Mia II

19. června 2007 v 18:58 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Pokračování povídky o Lysergově sestře
Trey si dal na oko kus ledu ,,Au´´ zasyčel. Len si obvazoval ruku a zlým pohledem pozoroval Treye. ,,Co tak čučíš?´´ ,,Já nečučím!´´ ,,Tak se aspoň koukej jinam!´´ Len odvrátil pohled ke dveřím, kde stála Mia. ,,Nechtěli byste toho štěkání nechat?´´ ,,No tak ať na mě tak blbě nekouká´´ ,,Já blbě nekoukám ty rozseklá hlavo!´´ ,,Tak tos přehnal!´´ ,,Kluci, nechte se, už máte sbaleno?´´ ,,To někam jedeme?´´ ,,Jo, na výlet. Vezmeme si kola a jedeme da kaňonu´´ ,,Mě se nikam nechce´´ ,,Tak v tom případě nachystáš oběd a umyješ nádobí´´ Trey zhluboka vydech ,,Hm, tak to radši jedu s váma´´ Když už měli všichni sbaleno, sedli si na kola a jeli. Asi po 5 kilometrech si začal Trey stěžovat ,,Nedáme si přestávku?´´ ,,Proč jako?´´ zeptal se provokatyvně Len ,,Už nemůžu´´ oddychoval Trey ,,Jedeme ještě 4 kilometry, tak to vydrž!´´ zasyčela Anna.
Když dorazili na paseku, Anna si vzala dalekohled a prohlížela si panoramata. Trey a Yoh se svalili na zem a nemohli popadnout dech. Všichni byli docela unavení, ale málokdo z nich si to přiznal. Najednou se setmělo a objevily se bouřkový mraky. ,,Bude pršet!´´ řekl Trey ,,Nebude, to je něco jiného´´ řekla Mia. Najednou se z nebe spustil vroud bílého světla. ,,Co-co to je?´´ řekl Morty. Mia něco zamumlala, ale nikdo ji nerozuměl ,,Říkala si něco?´´ zeptal se Lyserg ,,Ne nic´´ odvětila Mia a upoutaně koukala na záhadný paprsek. Najednou se ze světla něco vynořilo, byla to nějaká postava. Anna si vzala dalekohled a zaostřila na tu osobu. ,,Zek!!´´ křikla na Yoha. Yoh složil hlavu a řekl ,,Teď ne! Bolí mě celý tělo!´´ ,,To říkej jemu ne mě!´´ křičela Anna. ,,Dělej, to tady chceš sedět a čekat než tě zabije?´´ ,,Nebude mít se mnou moc práce, sem úplně vyřízenej´´ řekl Yoh. ,,Tak něco udělejte!! Zeke se blíží!!´´ ječela Anna ,,Tak je nech, když chtěj bejt mrtvý!´´ řekla jí v klidu Mia. ,,Ty nevíš čeho je schopnej!!´´ začala řvát Anna na Miu. ,,Vím´´ řekla Mia a sklonila hlavu. Zeke se zatím dost přiblížil. Mia si pro něco sáhla do kapsy a řekla ,,Je čas´´ Najednou se změnila v anděla, všude se rozletělo jemné bílé světlo. Ta záře vycházela z Miy. ,,Co to je?´´ řekl Morty ,,To je Yaotzin" řekl Lyserg ,,Kdo, nebo co je Yaotzin?" zeptal se Len ,,Její duch, jde pomstít smrt rodičů´´ Ostatní nebyli schopní slova. Najednou zvednul Zeke ruce a vyvolal silnou tlakovou vlnu. Všechny to odmrštilo asi 20 metrů daleko, jen Mia stála jako přikovaná s vražedným pohledem upínajícím se na Zeka. Mávla rukou a udělala kolem sebe ochranou auru. Za Zekem se objevyl duch Ohně. Zeke k ní přišel blíž, byli od sebe asi 15 metrů a Zeke se začal smát. ,,Řekni mi co je tady směšnýho, ať se taky pobavím.´´ řekla Mia chladným hlasem. ,,Směju se tobě, taková malá ušmudlaná holčička se chce měřit se mnou? Tak to je fakt povedený´´ řekl Zek, Mia na něj upřela svoje velké zelené oči ,,Nejsem malá a ani ušmudlaná!´´ a pak vyndala z rukávu jakýsi medajlon. Ten začal zářit a Mia ho hodila proti Zekovi. Ozvala se rána a po ní následoval oslnivý paprsek světla.
Mia pomalu otevřela oči. Ležela v lese a nevěděla kde je. Yoh se probral na stromě. Ostatní leželi různě po zemi. ,,ÁÁÁÁ!´´ začal ječet Yoh. Mia ho slyšela, ale nemohla se pohnout a neměla sílu promluvit. Po jeho nepřetržitelném řvaní se probral Len. ,,Co tam děláš?´´ podíval se Yoha. Yoh slezl dolů a ukazoval na Miu. Byla celá od krve a koukala se do korun stromů. Pak se probral Lyserg a Morty. Yoh našel Annu a vzal ji do náručí. Anna se probudila ,,Co se stalo?´´ zeptala se ,,Nevím´´ řekl Yoh ,,Ale Mia na tom asi není moc dobře´´ řekl Morty. Všichni seděli kolem Miy a čekali co se bude dít. Mia pak ze sebe vymámila jen ,,Všechno bude dobrý´´ ,,Musíme ji odvíst do nemocnice´´ řekla Anna. Yoh vyndal z tašky mobila a zavolal sanitku. Trey stále ležel na zemi v bezvědomí a Len seděl vedle něj. Morty k němu přišel ,,Tak ho prober, ne?´´ ,,Ne, já si vychutnávám jakej je bez něj klid´´
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 madla madla | Web | 20. června 2007 v 13:39 | Reagovat

máš u mě cenu za bleskovku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama