§§..Král Šamanů Mia I..§§

10. června 2007 v 18:11 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Jednou ráno, když šel Trey pro poštu do schránky, našel mezi kupou reklamních letáků i dopis pro Lyserga. Nenápadně šel do kuchyně a chtěl si dopis přečíst. Snažil se co nejšetrněji rozlepit obálku. Najednou ho vyrušil hlas ,,To není dobrý nápad.´´ řekl klidnýh hlasem Len, ,,Čí to je?´´ Trey znervózněl ,,No, to je moje, babička mi píše´´ ,,Kecáš, tobě nikdy nikdo nenapsal´´ odbyl ho Len. Trey svěsil ramena a řekl ,,To je Lyserga´´ ,,Něco pro mě?´´ ozval se Lysergův hlas ze dveří. ,,Jo, na´´ a Trey mu podal obálku ,,To je nějaký roškubaný a zmuchlaný, kdopak mi píše?´´ Trey byl napnutý jak struny u kytary. ,,Kruci´´ řekl Lyserg a odešel. ,,Po-počkej!´´ křikl za ním Trey a běžel za ním ,,Od koho to je?´´ Lyserg je svěsil hlavu ,,od nikoho´´ Trey se nedal odradit ,,Kdo ti to píše? Neříkej, že nikdo´´ ,,Fajn, přečti si to!´´ řekl Lyserg a dal mu dopis do ruky. ,,Kdo to psal, takovej škrabopis? Co je tohle, nemůžu to přečíst?´´ Lyserg mu vytrh dopis z ruky a řekl ,,Když neumíš číst tak nečti.´´ a odešel ven. ,,Tak co ses dozvěděl zajímavýho?´´ zeptal se Len. ,,Nemohl jsem to přečíst, ale vypadalo to na nějakou holku´´ ,,Jak sto poznal?´´ zeptal se Len, Trey se k němu naklonil ,,No, když dostaneš dopis od holky, tak 60% z nich ti to pošle na barevným dopisním papíru.´´ ,,A tohle mělo barevnej dopisní papír?´´ zeptal se Len ,,Jo, zelenej s kytičkama´´ Len jen zakroutil hlavou a odešel. Trey si sednul v kuchyni na židli a najednou slyší hlas ,,Proč si ještě nepostavil na čaj? Sedíš tady jako tvrdý i.´´ a ve dveřích stála Anna. ,,No jo, už jdu.´´ zvedl se Trey a šel pro vodu. ,,Dobré ráno, jak jste se vyspali?´´ vběhl do kuchyně Yoh. ,,Neptej se a dej si tak 4 kolečka kolem parku.´´ řekla Anna ,,4 kolečka jo?´´ řekl Yoh sklesle. ,,No když je ti to málo, tak si dáš 5.´´ ,,5? Víš jak budu celej den vypadat?´´řekl Yoh ,,Nevím a ani to vědět nechci´´ . Trey celou dobu přemýšlel, kdo by mohl Lysergovi psát.. Když ho viděl sedět venku na lavičce, šel za ním ,,Hele kámo, řekni mi, kdo ti to píše. Jsme kamarádi, nikomu to neřeknu´´ ,,Jo,jo, to známe, nikomu to neřeknu a zejtra to ví celej barák. Jako minule.´´ ,,To-to já ne, to byl Morty´´ ,,Ať to byl kdo chtěl, roztroubil to celýmu baráku.´´ ,,Hele, kdo ti to psal? Byla to nějaká holka, že jo?´´ Lyserg se na něj podíval a řekl ,,Jak to víš, nemoh sto přečíst´´ Trey mu do ucha pošeptal svoji teorii o dopisním papíru. ,,No tak, řekni mi kdo´´ Lyserg zvednul hlavu a řekl ,,Moje sestra´´ pak se zvednul a odešel. Trey z toho byl vedle. Měl nutkání to někomu říct, ale slíbil, že to někomu neřekne. Šel dovnitř za Lysergem. ,,Nevěděl jsem, že máš ségru´´ z Lyserga vylezlo jenom něco jako Hmm. Trey řekl ,,Já myslel, že tvoji rodinu...´´ ,,Co je s mojí rodinou?!´´ vyjel na něj Lyserg. Trey řekl ,,Promiň´´ Lyserg šel do svýho pokoje a zamknul se.
Když měl bejt oběd, tak se Morty zeptal ,,Kde je Lyserg?´´ Len pokrčil rameny ,,Kdo ví´´ Trey řekl ,,Je u sebe v pokoji a nechce vylízt.´´ ,,Proč´´ zeptal se Yoh. ,,Ale, přišel mu dopis´´ ,,Od koho´´ ,,To ti nemůžu říct´´ řekl Trey ,,Proč ne?´´ ,,Slíbil jsem, že to nikomu neřeknu´´ ,,Juj, to by bylo poprvé, kdyby Trey něco dodržel´´ řekl Len Trey na něj vrhnul zlý pohled ,,Ani nevíš, jak se těžký udržet tajemství?´´ ,,Neboj, vím to moc dobře´´. Večer Lyserg vylezl z pokoje a sešel dolů. ,,Jé ahoj co tady děláš, nechceš něco k jídlo?´´ řekl Morty. Lyserg jen zakroutil hlavou a šel si sednout ven.
Takhle to trvalo asi týden, každý den seděl venku, jakoby na někoho čekal. Pak zazvonil telefon. Anna ho zvedla ,,Halo, kdo je tam? Halo, je tam někdo?´´ Pak se z telefonu ozývalo pípání na znamení,že obsazeno. ,,To byl asi omyl´´ Jednou v noci zazvonil zvonek. Po celém domě se rozlehli hlasy:,,Treyi, jdi otevřít!!´´ Trey se pomalu zvednu z postele a šel ke dveřím, otevřel dveře a ospale řekl ,,Tady se spí, přijdtě zejtra. Naschle´´ Za dveřmi stála holka s tažkou, na sobě měla hnědej kabát a na hlavě čelenku s indiánským vzorem a koukala na něj. Trey zavřel dveře a pak si uvědomil co řekl, letěl zpátky ke dveřím ,,Jé, promiňte, já si vás s někým splet´´ ,,No to doufám´´ řekla holka. ,,Pojdtě dál´´ řekl Trey ,,Děkuju, je tady Lyserg Diethel?´´ ,,Jo, jasně, hned ho zavolám´´ Trey běžel nahoru pro Lysterga ,,Ty vole, vstávej, máš dole nějakou holku, vypadá indián´´ ,,Indián?? Kde´´ ,,Dole, chce s tebou mluvit.´´ ,,Indián chce se mnou mluvit jo? Jinak seš zdravej?´´ ,,Ty mě nechápeš, dole na tebe čeká holka s hadrama jako indián´´ ,,Aha, tak to řeknu hned´´ Ráno se Trey probudil na zemi ve svém pokoji, a běžel k Lysergovi do pokoje. ,,Měl jsem divnej sen, přišel za tebou indián´´ Lyserg se na něj koukal s otevřenou pusou a vedle něj seděla ta holka. ,,Trei, jsi v pohodě?´´ ,,Jo, naprosto´´ ,,Jé Trey, to je roztomilý jméno na kluka´´ řekla ta holka ,,To je Mia, moje ségra´´ ,,To je tvoje sestra? Proč nemá zelenou hlavu?´´ ,,Treyi, je to moje nevlastní sestra´´ ,,Ahá, už chápu´´
Ráno u snídaně si Len povídal s Treyem ,,Kdo to v noci byl?´´ ,,Lysergova ségra, ale řeknu ti, že mu není vůbec podobná´´ ,,Hm je nevlastní.´´ ,,Jak to víš?´´ ,,Stačil na ni jeden pohled a bylo mi to jasný´´ ,,Tys ji viděl?´´ ,,Jo v noci jsem dostal žízeň a šel se napít´´ ,,Tos jí nemoh otevřít ty´´ ,,Ne´´ ,,Proč ne?´´ ,,Nechtělo se mi tam jít, přišlo mi to daleko´´ ,,Daleko?! Měls to přes chodbu!´´ ,,Ale musím uznat, že jeho ségra je docela kus´´ ,,Tohle? I v muzeu v oddělení indiánů mají věrohodnější kopie, než je tohle.´´ ,,Promiň, ale v Tokyu moc hezkejch holek není a navíc, není to indián, přiletěla z Limy´´ ,,Lima? Kde to je?´´ ,,Lima je hlavní město Peru´´ ,,Aha a jak si poznal, že je z Limy?´´ ,,Měla na tašce štítek z letiště´´ ,,Ale stejně je to indiánka´´ ,,Ty seš na holky hrozně vybíravej!´´ ,,Já, to sedí od někoho, kdo se pokusil sbalit moji sestru!!´´ ,,Já ji nebalil, ona vyjela po mě!´´ ,,Lžeš!!´´ ,,Nechceš jednu do zubů?´´ ,,To myslíš od tebe? I jahodový želé je tvrdší než ty´´ ,,Tak tos přehnal!´´ ,,Můžete se nechat bejt!´´ ,,Ne!! On mě urazil a zasluhuje pěstí!´´ ,,On mi nadával do želé! A to sám vypadá jak nanuk!´´ Trey se neudržel a dal Lenymu pěstí. Len se nenechal a švihnul s Treyem o stůl. ,,Pomóc, oni se rvou!´´ zařval histericky Morty. Z obýváku přiběhl Yoh a snažil se je dát od sebe, ale schytal jednu ránu do oka.
Do kuchyně přišel Lyserg a Mia ,,Máš fakt povedený kamarády´´ řekla Mia ,,To je tady na děnním pořádku´´ ,,Hej nechte toho, nebo mejete celej dům a vyčístíte záchod!!´´ ozval se rázný hlas Anny. Konečně se přestali prát. ,,Á teče mi krev!´´ křičel Trey, kterej si držel obočí ,,To je tragédie, na to se umírá´´ dodal Len ,,Hej hoši, nechte se! Chováte se jak nadržený puberťáci!´´ řekl Morty ,,Nojo, ale oni jsou nadržený puberťáci.´´ řekl Lyserg. ,,Ukaž mi to obočí´´ řekla Mia Treyovi ,,Hmm, potřebuješ to sešít, poď nahoru´´ Trey se sděsil ,,A co mi tam s tim budeš dělat?´´ ,,Co asi, sešiju ti to´´ Trey zblednul.
,,Nebude to bolet?´´ zeptal se Trey ,,Ne, to nebolí´´ řekla Mia. ,,Budeš tam mít jizvu´´ Mia navlíkla nit na jehlu, pak si sedla vedle Treye a řekla mu ,,Teď se ani nehni´´ Trey seděl jak solnej sloup, ale necejtil ani píchnutí. ,,Jak to vypadá?´´ zeptal se ,,No, jako bys měl rozseklý obočí´´ ,,Dej si na to led a budeš v pohodě´´ Trey řekl ,,Mio, děkuju´´ ,,Nemáš za co´´

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denaaaa Denaaaa | Web | 5. července 2011 v 22:36 | Reagovat

prej tady se spí... :D a nebo proč nemá zelenou hlavu? :D to je brutální a vtipný je to dost dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama