Červen 2007

§§..Music..§§

30. června 2007 v 19:49 | Kesai |  Manga Girls
I manga girls umí něco zahrát (nebo zaspívat)

§§..Chobits obrázky..§§

30. června 2007 v 19:25 | Kesai |  Chobits

§§..Pár Chibíků..§§

29. června 2007 v 17:07 | Kesai |  Chibi

§§..Chibi..§§

29. června 2007 v 17:06 | Kesai |  Chibi

Král Šamanů Mia III

28. června 2007 v 21:44 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Pomalu se dobelhali domů, sice unavení, ale vcelku. ,,Amidamaru? Kde jsi?´´ řekl Yoh ve dveřích. Kde může být? Pomyslel si Yoh. ,,Basone?´´ řekl Len. Nikde žádné odpověď. ,,Chloe?´´ ,,Mosuke?´´ ,,Corey?´´ zkoušeli ostatní přivolat své duchy, v domě bylo ticho. ,,Možná poletují někde venku´´ pokrčil rameny Yoh. ,,Musíme za Miou do nemocnice, donýst jí nějaký věci´´ prohlásil Lyserg ,,Hele, nechceš si chvilku odpočinout?´´ zeptal se ho Trey ,,Je to moje sestra!´´ řekl Lyserg šel ke dveřím s taškou v ruce. ,,Počkej, deme s tebou´´ řekl Yoh, Lyserg jen přikývl. ,,Nemohlo by to počkat?´´ řekl Trey, který ležel na pohovce. Len se na něj zle podíval a rukou pokynul na znamení, že se má zvednout. Trey zhluboka vydechl a šel za ostatními.
Když dorazili do nemocnice, čekali na chodbě, než ji přivezou od doktora. Lyserg byl jak na trní. Anna se na něj podívala a řekla ,,Neboj, bude v pořádku´´ Lyserg se zakousnul do rtu a svěsil hlavu. ,,Jak mu asi je?´´ pomyslel si Yoh. Když pak vyšel doktor ze dveří, všichni se na něj dívali ,,Bude v pořádku, má otřes mozku, zlomenou ruku a zašité rameno´´ ,,Můžeme ji vidět?´´ zeptal se Lyserg ,,Ano, ale nechte ji v klidu´´ přikývl doktor.
Když vešli do pokoje, Mia seděla na posteli a koukala do knížky. ,,Máš ležet?´´ řekl Lyserg, Mia pokrčila rameny a řekla ,,Vždyť sedím, jakej je v tom rozdíl?" Všichni mlčky stáli okolo ,,Co je?" koukáte se na mě jako na mrtvolu?" ,,Mohla si bejt mrtvá!!" řekl silnějším hlasem Lyserg ,,Co se tam stalo?" zeptala se Anna ,,Trošku se to vymklo´" řekla tichým hlasem Mia ,,Trošku? A co ta tlaková vlna?" řekl Len, Mia pokrčila rameny ,,To já ne, to Zek" ,,Ty o tom mluvíš, jakoby o nic nešlo!" řekl Morty ,,A to z toho mám dělat histerii? Á pomóc Zek mě zabije" řekla Mia se smíchem na rtech. ,,Bože ty si optimista´´ řekl Trey. Mia se usmála a zaměřila svůj zrak do knížky. Najednou do pokoje vešla sestra ,,Konec návštěvních hodin, můžete přijít zjtra" Yoh kývnul ,,Ahoj, počkáme na chodbě´´ řekl Yoh a Anna. Když odešli i Len, Morty a Trey, Mia natáhla k Lysergovi ruku. Vložila mu do ní zlatý amulet s vyrytým drakem. ,,Co to je?" ,,To jsem dostala od mámy, když jsem byla malá, možná, že se ti to bude hodit" ,,Hm, díky" řekl Lyserg a odešel. Když mířili k hlavnímu východu, spozoroval Lyserg, že k Mie na pokoj, někoho vezou. Poznal tvář, byl to Zek. Lyserg se rozzuřil ,,Nenechám svoji sestru na pokoji s takovým grázlem" u dveří stála ochranka a vyvedla je ven ,,Přijďte zítra a svoji špatnou náladu nechte doma!" řekl jeden muž s ochranky. Šli pomalu domů.
Zatím Mia seděla na posteli a četla si. Zek ji pozoroval. ,,Co jsi to udělala s Duchem ohně?" zeptal se Zek. Mia se zapořenýma očima do řádků odpověděla ,,Nevím, můj duch taky zmizel" ,,Kam?" ,,Kdybych to věděla, tak už tady nejsem" odsekla Mia ,,Nevodíš mě náhodou za nos?" zeptal se Zek ,,Nehodlám se s tebou bavit" odsekla znovu Mia se zlejším tónem, než předtím. Zek se otočil na druhý bok a zavřel pootevřené okno, byla mu zima. Mia oddechla, podívala se na Zeka, zvedla se a okno znova otevřela ,,Ty mi chceš líst na nervy, že jo!!" řekl Zek, Mia se jen vesele usmála ,,Na co by mi byla tvoje zlost?". Zek se zachumlal do deky ,,Káča pitomá!" pomyslel si ,,Podívej se na sebe! Pak něco říkej o tom, že jsem pitomá!" ozvalo se z Miiny postele. ,,Ty umíš číst myšlenky?" zeptal se Zek ,,Hm, jo" řekla Mia a zhasla lampu, která stála u její postele.
Když dorazil Yoh a ostatní domů, byla už tma. ,,Mám docela hlad, půjdu něco uvařit´´ řekl Yoh. ,,Dneska můžete spát tady´´ řekla Anna rázným hlasem ,,Ale žádný kraviny´´ Kluci slíbili, že budou hodní. Když se najedli, šli spát. Ráno zvonil telefon, volali z nemocnice. Když si Yoh vyslechl hlas v telefonu, docela strnul. ,,Volali z nemocnice, Mia v noci utekla´´ řekl Yoh. Lyserg chvilku neměl co říct ,,V tom má určitě prsty Zek´´ ,,Nevím, říkali, že ho museli dát v noci na jinej pokoj, pohádali se kvůli otevřenýmu oknu. Mia se trošku naštvala a zlomila mu nos´´ převyprávěl Yoh všechno co věděl. ,,Je tvoje sestra normální?´´ zeptal se Trey, Lyserg na něj hodil vražedný pohled ,,Teda, myslim jako, jestli to není nějaká super žena...´´ ,,Seš zblblej z televize´´ prohlásil Len ,,Chtěl bych vidět tebe, jak zlomenou rukou zlomíš Zekovi nos a zdrhneš z druhýho patra nemocnice s otřesem mozku´´ ,,Nejde mi to hlavy´´ řekl Morty ,,Znáte Zeka, nejsilnějšího z šamanů a..´´ ,,A zlomí mu nos moje sestra, která má furioriku nižší než já´´ pokračoval Lyserg ,,No právě a to mi nejde do hlavy´´ řekl Morty. ,,Něco zvláštního se stalo, Amidamaru a ostatní se nevrátili, možná, že i Duch ohně zmizel´´ řekl Yoh. ,,Nejdřív musíme Miu najít´´ prohlásila Anna ,,Jo, Anna má pravdu, nad tímhle můžeme uvažovat cestou´´ řekl Yoh

§§..Manga Puzzle..§§

24. června 2007 v 15:18 | Kesai |  Anime Hry
Moje manga puzzle, snad se vám to bude líbit §§

§§..Pozor začínám..§§

24. června 2007 v 11:05 | Kesai |  About Me
Chtěla bych vám oznámit, že je to můj první blog a nenám moc času, tak se předem omlouvám, že tady toho není tolik

§§..Moje Manga Animace..§§

22. června 2007 v 22:06 | Kesai |  About Me
Hnus atomovej, dál se nekoukejte


Wallpapers

21. června 2007 v 19:55 | Kesai |  Wallpapers
Ninja Girl
Utena Wallpaper
X Wallpaper
Cowboy Bebop Wallpaper

Král Šamanů - Mia II

19. června 2007 v 18:58 | Kesai |  Král Šamanů - Mia
Pokračování povídky o Lysergově sestře
Trey si dal na oko kus ledu ,,Au´´ zasyčel. Len si obvazoval ruku a zlým pohledem pozoroval Treye. ,,Co tak čučíš?´´ ,,Já nečučím!´´ ,,Tak se aspoň koukej jinam!´´ Len odvrátil pohled ke dveřím, kde stála Mia. ,,Nechtěli byste toho štěkání nechat?´´ ,,No tak ať na mě tak blbě nekouká´´ ,,Já blbě nekoukám ty rozseklá hlavo!´´ ,,Tak tos přehnal!´´ ,,Kluci, nechte se, už máte sbaleno?´´ ,,To někam jedeme?´´ ,,Jo, na výlet. Vezmeme si kola a jedeme da kaňonu´´ ,,Mě se nikam nechce´´ ,,Tak v tom případě nachystáš oběd a umyješ nádobí´´ Trey zhluboka vydech ,,Hm, tak to radši jedu s váma´´ Když už měli všichni sbaleno, sedli si na kola a jeli. Asi po 5 kilometrech si začal Trey stěžovat ,,Nedáme si přestávku?´´ ,,Proč jako?´´ zeptal se provokatyvně Len ,,Už nemůžu´´ oddychoval Trey ,,Jedeme ještě 4 kilometry, tak to vydrž!´´ zasyčela Anna.
Když dorazili na paseku, Anna si vzala dalekohled a prohlížela si panoramata. Trey a Yoh se svalili na zem a nemohli popadnout dech. Všichni byli docela unavení, ale málokdo z nich si to přiznal. Najednou se setmělo a objevily se bouřkový mraky. ,,Bude pršet!´´ řekl Trey ,,Nebude, to je něco jiného´´ řekla Mia. Najednou se z nebe spustil vroud bílého světla. ,,Co-co to je?´´ řekl Morty. Mia něco zamumlala, ale nikdo ji nerozuměl ,,Říkala si něco?´´ zeptal se Lyserg ,,Ne nic´´ odvětila Mia a upoutaně koukala na záhadný paprsek. Najednou se ze světla něco vynořilo, byla to nějaká postava. Anna si vzala dalekohled a zaostřila na tu osobu. ,,Zek!!´´ křikla na Yoha. Yoh složil hlavu a řekl ,,Teď ne! Bolí mě celý tělo!´´ ,,To říkej jemu ne mě!´´ křičela Anna. ,,Dělej, to tady chceš sedět a čekat než tě zabije?´´ ,,Nebude mít se mnou moc práce, sem úplně vyřízenej´´ řekl Yoh. ,,Tak něco udělejte!! Zeke se blíží!!´´ ječela Anna ,,Tak je nech, když chtěj bejt mrtvý!´´ řekla jí v klidu Mia. ,,Ty nevíš čeho je schopnej!!´´ začala řvát Anna na Miu. ,,Vím´´ řekla Mia a sklonila hlavu. Zeke se zatím dost přiblížil. Mia si pro něco sáhla do kapsy a řekla ,,Je čas´´ Najednou se změnila v anděla, všude se rozletělo jemné bílé světlo. Ta záře vycházela z Miy. ,,Co to je?´´ řekl Morty ,,To je Yaotzin" řekl Lyserg ,,Kdo, nebo co je Yaotzin?" zeptal se Len ,,Její duch, jde pomstít smrt rodičů´´ Ostatní nebyli schopní slova. Najednou zvednul Zeke ruce a vyvolal silnou tlakovou vlnu. Všechny to odmrštilo asi 20 metrů daleko, jen Mia stála jako přikovaná s vražedným pohledem upínajícím se na Zeka. Mávla rukou a udělala kolem sebe ochranou auru. Za Zekem se objevyl duch Ohně. Zeke k ní přišel blíž, byli od sebe asi 15 metrů a Zeke se začal smát. ,,Řekni mi co je tady směšnýho, ať se taky pobavím.´´ řekla Mia chladným hlasem. ,,Směju se tobě, taková malá ušmudlaná holčička se chce měřit se mnou? Tak to je fakt povedený´´ řekl Zek, Mia na něj upřela svoje velké zelené oči ,,Nejsem malá a ani ušmudlaná!´´ a pak vyndala z rukávu jakýsi medajlon. Ten začal zářit a Mia ho hodila proti Zekovi. Ozvala se rána a po ní následoval oslnivý paprsek světla.
Mia pomalu otevřela oči. Ležela v lese a nevěděla kde je. Yoh se probral na stromě. Ostatní leželi různě po zemi. ,,ÁÁÁÁ!´´ začal ječet Yoh. Mia ho slyšela, ale nemohla se pohnout a neměla sílu promluvit. Po jeho nepřetržitelném řvaní se probral Len. ,,Co tam děláš?´´ podíval se Yoha. Yoh slezl dolů a ukazoval na Miu. Byla celá od krve a koukala se do korun stromů. Pak se probral Lyserg a Morty. Yoh našel Annu a vzal ji do náručí. Anna se probudila ,,Co se stalo?´´ zeptala se ,,Nevím´´ řekl Yoh ,,Ale Mia na tom asi není moc dobře´´ řekl Morty. Všichni seděli kolem Miy a čekali co se bude dít. Mia pak ze sebe vymámila jen ,,Všechno bude dobrý´´ ,,Musíme ji odvíst do nemocnice´´ řekla Anna. Yoh vyndal z tašky mobila a zavolal sanitku. Trey stále ležel na zemi v bezvědomí a Len seděl vedle něj. Morty k němu přišel ,,Tak ho prober, ne?´´ ,,Ne, já si vychutnávám jakej je bez něj klid´´

§§..Soutěž o nej colorku I..§§

18. června 2007 v 18:00 | Kesai |  Anime soutěže
Svoji práci mi posílejte na KesaiKobaiashi@seznam.cz
Je to trošku složitější obrázek, ale vy už si stím nějak poradíte

§§..Soutěž o nej colorku Krále Šamanů..§§

18. června 2007 v 17:57 | Kesai |  Anime soutěže
Udělejte nejlepší colorku, buď Yoha, Anny, Mortyho, Treye, Lena, Lyserga nebo Zeka a pošlete mi ho na KesaiKobaiashi@seznam.cz Dám vám na to víc času a záleží jen na vás, koho si vyberete

§§..Moje Welcomky..§§

15. června 2007 v 15:45 | Kesai |  About Me
Pár pokusů o welcomku

§§..Domácí mazlíčci..§§

11. června 2007 v 10:12 | Kesai |  Manga Animal
Tenhle je fakt kawai..

§§..Spřátelené blogy..§§

11. června 2007 v 9:29 | Kesai
Jako první tady mám blog JeySee, je na něm i rubrika o manga a anime, ale je tam toho ještě víc